KONKURS PLASTYCZNY : Wędrowcu pochyl głowę – rzecz o przydrożnych kapliczkach na Kociewiu – WYNIKI

Od 6 lutego 2016 r. w Centrum Historyczno – Edukacyjnym we Frący udostępniona zwiedzającym była wystawa fotograficzna pt.  Wędrowcu pochyl głowę – rzecz o kapliczkach na Kociewiu, która została Nam wypożyczona, dzięki przychylności dyrektora Muzeum Ziemi Kociewskiej  Andrzeja –Błażyńskiego.  W związku z ekspozycją zorganizowany został konkurs plastyczny pod tą samą nazwą.

26 lutego o godz. 16:00 nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu oraz rozdanie nagród. Zaproszeni na tę uroczystość goście zostali powitani przez Dyrektora GOKSiRu  pana Bartłomieja Kozłowskiego oraz panią Reginę Kotłowską, bez której zaangażowania i pomocy przedsięwzięcie nie odbyłoby się. Następnie przybyli mogli wysłuchać prelekcji pani Reginy Kotłowskiej o kapliczkach i przydrożnych krzyżach. Przed wręczeniem nagród głos zabrała pani Wójt Anita Galant. W międzyczasie goście mogli obejrzeć fotografie kapliczek oraz prace konkursowe, które oceniane były w trzech kategoriach:

Kl. I- III

I miejsce: Agata Netka