XXI Turniej Piłki Nożnej im. Stanisława Muchy i zabawa taneczna 25.07.2015r.

Dnia 25 lipca 2015 roku na obiektach sportowych Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Smętowie Granicznym odbył się XXI Turniej Piłkarski im. Stanisława Muchy wraz z uroczystością wręczenia złotych odznaczeń. Inauguracja Turnieju rozpoczęła się o godzinie 15.00. Uczestniczyli w niej wszyscy zawodnicy biorący udział w zawodach a także zaproszeni goście. Spotkanie rozpoczęła p.o. Dyrektora Ośrodka – Pani Mariola Jeziorska. W swoim wystąpieniu powitała wszystkich zaproszonych Gości i przedstawiła program imprezy. Następnie głos zabrał Pan Franciszek Kaszubowski – prezes SKF LZS „POGOŃ” Smętowo Graniczne, który wręczył członkom Klubu Złote Odznaki. Odznaki otrzymali:

Michał Chrzanowski, Paweł Świderski, Bartłomiej Kozłowski, Andrzej Pyrkowski, Andrzej Wąsik, Adam Moczyński.
Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawia się następująco:
Miejsce I – LZS Smętowo
Miejsce II – AMATORZY
Miejsce III – OLDBOYE
Po meczach finałowych na amfiteatrze GOKSiR odbyła się uroczystość wręczenia pucharów oraz statuetek i nagród dla najlepszego piłkarza (Miłosz Kinder, Szymon Manuszewski, Leszek Kinder) i bramkarza turnieju (Maciej Cejer, Paweł Świderski). Organizatorzy przygotowali również dla wszystkich piłkarzy i uczestników grochówkę oraz pieczone kiełbaski. Impreza przebiegała w miłej atmosferze.
Po Turnieju odbyła się Zabawa Taneczna na amfiteatrze, za konsolą rządzili DJ’e z lat 80 – Mariusz Moczyński i Marek Sambor. Bawiliśmy się do rana przy muzyce z lat 80 i nie tylko.