Plakat konkursowy - Konkurs Kolęd i Pastorałek

IX Konkurs Kolęd i Pastorałek im. ks. Pawła Szynwelskiego ONLINE

Już po raz dziewiąty zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Kolęd i Pastorałek im. ks. Pawła Szynwelskiego. Tym razem nie spotkamy się w kościele 6 stycznia, aby wysłuchać wystąpień. W związku z koronawirusem konkurs odbędzie się online. Zbliżają się święta, a to super okazja do nagrania takiego występu, samemu bądź też z rodziną🎄😊 Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami w regulaminie i zapraszamy do udziału i wspólnego kolędowania😊😉Organizatorami konkursu są:
Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Smętowie Granicznym
Urząd Gminy w Smętowie Granicznym
Parafia pw. Ciała i Krwi Pańskiej w Smętowie Granicznym

IX Konkurs Kolęd i Pastorałek im. ks. Pawła Szynwelskiego ONLINE
Chętnych do wzięcia udziału w konkursie prosimy o przesłanie nagrania „audio-video” (przygotowanego za pomocą̨ smartfonu, kamery lub innego nośnika dźwięku i obrazu) wybranej kolędy bądź́ pastorałki. Każdy uczestnik wybrać może jeden utwór, który zaprezentuje na tle indywidualnie zaaranżowanej scenerii. Nagranie zgłaszane do udziału w przeglądzie nie powinno przekraczać 3 minut.
TERMIN NADSYŁANIA NAGRAŃ DO 29 GRUDNIA 2020 R. DO GODZ. 15.00
na adres mailowy: kultura@goksirsmetowo.pl