Wstęp

KONCERT – Smętowo – wspólnie tworzymy to miejsce!

KONCERT – Smętowo – wspólnie tworzymy to miejsce!

W sobotę 29 lipca br. już po raz trzeci gościliśmy gwiazdy sceny muzycznej w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Smętowie Granicznym podczas kolejnej edycji koncertu „Smętowo – wspólnie tworzymy to miejsce”. O godzinie 16 całe rodziny zaczęły licznie przybywać na stadion sportowy, gdzie rozpoczął się piknik pn. „Życie to radość”. Dla najmłodszych przygotowaliśmy liczne atrakcje: zamki dmuchane, zabawy z animatorami, tworzenie baniek mydlanych. Chętni mogli się udać na stoisko Oriflame, gdzie oprócz możliwości zakupu kosmetyków odbywało się malowanie buziek. W międzyczasie pani Patrycja prowadziła maraton zumby, podczas którego dzieciaki dzielnie dotrzymywały jej kroku, a w drugiej części boiska odbywały się mecze pomiędzy młodymi piłkarzami Pogoni. Mieli oni także możliwość zmierzenia się z rodzicami, którzy wcześniej kibicowali swoim pociechom. Piknik miał charakter prozdrowotny, dzięki ZOZ Medical oraz ZOZ Medpharma przybili mieli możliwość zbadania poziomu cukru we krwi, określenia BMI, zbadania ilości tkanki tłuszczowej oraz skonsultowania się z fizjoterapeutą. Wiele osób skorzystało z tej bezpłatnej formy sprawdzenia stanu swojego zdrowia. Przy stoisku naszego sponsora firmy GLOBAL, goście mogli zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy. W międzyczasie serwowane dla uczestników było danie z wielkiej patelni plenerowej.

O godzinie 18 nastąpiło uroczyste otwarcie koncertu przybyłych gości powitała Pani Wójt Anita Galant oraz Dyrektor GOKSiR Pan Bartłomiej Kozłowski. Następnie wręczona została nagroda Koryfeusza, w tym roku trafiła w ręce Pana Krzysztofa Czapiewskiego, który już od kilku lat wspólnie z nami organizuje zlot motocyklowy, cieszący się dużą popularnością oraz ściągający do naszej gminy rzesze motocyklistów z całej Polski. Statuetka jest wyrazem uznania oraz podziękowaniem za współpracę.

Pierwszą gwiazdą muzyki disco, która wystąpiła na naszej scenie był Andre. Porwał on smętowską publiczność do zabawy, na stadionie kilkaset osób wspólnie ze swoim idolem odśpiewało znane wszystkim hity m.in. „Ale Ale Aleksandra”. Po występie Andre rozdał płyty, autografy, a także można było zrobić sobie z nim zdjęcie.
Następnie na scenę wkroczyli muzycy z zespołu Coolers, którzy dalej rozgrzewali publiczność i zaprosili do wspólnej zabawy. Kiedy występ Coolersów dobiegł końca scena rozbłysła zielono-niebieskimi światłami – rozpoczęła się pierwsza część pokazu Laser Show. Pomiędzy występami gwiazd odbyły się konkursy, w których chętni musieli wykazać się wiedzą o naszej gminie. Nagrodami były vouchery na pobyt w hotelu Zamek w Gniewie dla całej rodziny.

W godzinach wieczornych stadion zapełniał się coraz większą liczbą osób, które z niecierpliwością czekały na występ zespołu Power Play. Panowie odśpiewali swoje największe przeboje, a publiczność bawiła się wyśmienicie, uśmiechy na twarzach, tańce, wspólny śpiew mówią same za siebie, trudno opisać, co działo się pod sceną. Po zapadnięciu zmroku nastąpiła druga część pokazu Laser Show, stadion rozbłysnął kolorami.

Piękna pogoda, liczne atrakcje, a przede wszystkim przybyli goście sprawiły, ze koncert ten na długo pozostanie w naszej pamięci. W tym miejscu chcielibyśmy podziękować naszym sponsorom, bez których to przedsięwzięcie nie odbyłoby się: NETTO, Iglotex, EcolUnicon, Global, ZOZ Medical.

Do zobaczenia za rok!

Zapraszamy do galerii