ZLOT MOTOCYKLOWY 13.08.2016

Dnia 13 sierpnia 2016 r. w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji odbył się IV Zlot Motocyklowy. Imprezę otworzyła parada motocykli, które przejechały ulicami Smętowa. O godzinie 17:00 Dyrektor GOKSIR Bartłomiej Kozłowski, Krzysztof Czapiewski, Wójt Gminy Smętowo Gr. Anita Galant oraz Wicestarosta Powiatu Starogardzkiego – Kazimierz Chyła, powitali przybyłych motocyklistów, mieszkańców gminy oraz gości. Następnie wręczone zostały trofea sponsorom i osobom zaangażowanym w przygotowanie Zlotu. Kolejnym punktem imprezy był pokaz stuntu. W międzyczasie w biurze można było zakupić pamiątkowe blachy oraz koszulki. Zgodnie z programem imprezy odbyły się koncerty zespołów Westfalka, Vermouth oraz Jamertal. Swój jubileusz 50-lecia pracy artystycznej obchodziła Aleksandra Ciechowska. Dla przybyłych przygotowane zostały liczne konkursy m.in. rzut oponą, najgłośniejszy wydech, najstarszy motocykl, najwolniejszy przejazd, nagrodzony został również motocyklista z najdalszej miejscowości oraz osoba, która posiada najstarsze prawo jazdy. O godz. 22:00 rozpoczęła się dyskoteka, za konsolą stanął DJ Bzyk. Dziękujemy wszystkim sponsorom – SONPOL Krzystof i Roman Sonnenfeld, Tele-sat Krzysztof Czapiewski, Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Smętowie Gr., Arkada Skórcz , BODO Bogdan i Dorota Legawiec, Drukarnia Mirotki, St. Rąbała, Iglotex Skórcz, AS Pomorzanka oraz Starostwu Powiatowemu w Starogardzie Gdańskim- bez nich wszystkich impreza nie odbyłaby się. Patronat medialny nad Zlotem objęło Radio Plus, Radio Głos oraz Gazeta promocyjno – publicystyczna Głos Powiatowy.