GOKSiR Smętowo Graniczne

Wstęp

Koncert „Smętowo – wspólnie tworzymy to miejsce” 14.07.2018

Koncert „Smętowo – wspólnie tworzymy to miejsce” 14.07.2018

Czwarta edycja koncertu „Smętowo – wspólnie tworzymy to miejsce”, którego organizatorami byli Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Smętowie Gr. oraz Urząd Gminy Smętowo Gr. za nami. 14-tego lipca GOKSiR gościł gwiazdy muzycznej sceny disco polo takie jak Shazza, Freaky Boys, Long&junior. Już o godz. 15:00 rozpoczął się rodzinny piknik sportowo-rekreacyjny podczas, którego najmłodsi mogli wziąć udział w zabawach przygotowanych przez animatorów Animacje Wariacje z Kwidzyna m.in. chusta Klanza, bańki mydlane, malowanie twarzy, budowanie wieży, zabawy z dużymi maskotkami, przeciąganie liny dzieciaki kontra strażacy. Bezpłatnie udostępnione były dla dzieci urządzenia rekreacyjne: zamek dmuchany, eurobungee, strzelnica paintball. Uśmiechy nie schodziły z twarzy najmłodszych, a 4 godziny zabaw upłynęły w mgnieniu oka.

W międzyczasie chętni mieli możliwość wzięcia udziału w konkursie wiedzy o stacji paliw BP w Kopytkowie przeprowadzony przez PORT Kopytkowo i Global. Do wygrania były gadżety firmowe bp.

O godzinie 18:00 nastąpiło uroczyste otwarcie koncertu przybyłych gości powitała Wójt Gminy Smętowo Gr. Anita Galant oraz Dyrektor GOKSiR Bartłomiej Kozłowski. Następnie wręczone zostały nagrody Koryfeusza przyznawane przez Wójta Gminy, które w tym roku otrzymał Maciej Włodarczyk Prezes Zarządu firmy Iglotex S.A. w Skórczu oraz Piotr Kazimierowski – analityk kolejowy wspomagający starania o zatrzymywanie się pociągów InterCity na stacji Smętowo. Złożone zostały również podziękowania na ręce sponsorów Koncertu firmy Global z Gdyni, Dekpol z Pinczyna, Iglotex ze Skórcza, Bank Spółdzielczy Smętowo Gr. oraz Hotel Zamek Gniew oraz wicestarosty Kazimierza Chyły za wszelaką pomoc udzielaną naszej Gminie.

Pierwszą gwiazdą smętowskiej sceny była Shazza, która zaśpiewała swoje największe hity.
Po występie fani mogli sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie oraz zdobyć autograf. Następnie zgromadzona publiczność bawiła się w rytm przebojów zespołu Freaky Boys. Chłopaki porwali przybyłych do wspólnej zabawy.  W przerwie pomiędzy występami scena zabłysła niebiesko-zielonymi światłami, rozpoczął się pokaz Laser Show, a za konsolą stanął DJ Salis. Wraz zapadnięciem zmroku na stadion przybywało się coraz więcej osób, a na scenie pojawił się zespół Long & Junior. Publiczność wspólnie ze swoimi idolami odśpiewała ich największe hity m.in. „Tańcz, tańcz, tańcz” „Kolorowa sukienka” etc. Atmosfera pod sceną była gorąca, fani licznie zgromadzeni bawili się wyśmienicie. Ostatnim punktem imprezy była druga część pokazu Laser Show. Koncert to największe wydarzenie tego lata w naszej Gminie. Choć pogoda straszyła organizatorów wszystko odbyło się zgodnie z planem, a przybyli świetnie się bawili.

Zapraszamy do galerii