40 -lecie istnienia GOKSiRu, II Edycja Koncertu „Smętowo – wspólnie tworzymy to miejsce”

2 lipiec 2016 r. – ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci, ponieważ tego dnia świętowaliśmy 40-lecie istnienia Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji. Z tej o to okazji, wspólnie z Urzędem Gminy, zorganizowaliśmy 2 edycję Koncertu „Smętowo wspólnie tworzymy to miejsce”. W czasie oficjalnego otwarcia Nagrody Koryfeusza za długoletnią współpracę w zakresie kultury i promocji gminy powędrowały do: firmy Netto – głównego sponsora, Marszałka Województwa Pomorskiego Wiesława Byczkowskiego, Starosty Kazimierza Chyły, p. Edmunda Chyły, p. Franciszka Kaszubowskiego, p. Bożeny Langowskiej, p. Ireny Gajdy, państwa Surma, państwa Legawiec, p. Krzysztofa Czapiewskiego.
Złożone zostały również podziękowania byłym dyrektorom GOKSiR: p. Michałowi Chrzanowskiemu, p. Ryszardowi Ziółkowskiemu, p. Karolowi Nowakowskiemu,
p. Iwonie Kaproń-Homa, p. Marioli Jeziorskiej oraz p. Wiktorii Mucha.
Następnie Pan Franciszek Kaszubowski wręczył medale zasłużonym działaczom z okazji 70-lecia Ludowych Zespołów Sportowych: p. Jerzemu Zielińskiemu,
p. Andrzejowi Wąsik, p. Zenonowi Frost, p. Wiktorii Mucha, p. Michałowi Chrzanowskiemu, p. Ryszardowi Koślickiemu, p. Krzysztofowi Sonnenfeld oraz
p. Krzysztofowi Trawickiemu.
Atrakcje, w których mogli brać udział przybyli goście to m.in.: megapiłkarzyki, dmuchańce, basen z piłeczkami, Patelnia Plenerowa, która serwowała bezpłatnie przepyszną parzybrodę oraz można było obejrzeć pokaz Fireshow w wykonaniu Oskara Tylka. Gwiazdami wieczoru byli MESAJAH, B-Qll oraz QUEST, na zakończenie o zabawę przy muzyce zadbał Dj C-Tite. Imprezą towarzyszącą był IV Powiatowy Turniej Plażowej Piłki Siatkowej.
Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji imprezy oraz tym, którzy mimo kapryśnej pogody przyszli wspólnie z nami świętować 40-lecie GOKSiRu.